میکس و مونتاژ

پرومیکس گالری بهترین سایت پروژه های آماده ادیوس باغ عاشقانه اسپرت عکس

فوتیج | لوگو-تیزر-استارت

لوگو-تیزر-استارت

🎬 فوتیج آماده میکس « تیزر , لوگو آتلیه برای استارت فیلم با کیفیت FULL HD. اجرا در همه نرم افزارهای ادیت: ادیوس، پریمیر، افتر افکت ...

تعداد بازدید : 1503
قیمت : 10000 تومان

⚠️  تمام حقوق مادی و معنوی این فوتیج برای پرومیکس گالری محفوظ است و هر گونه کپی برداری و فروش (بدون اجازه) در دیگر سایتها پیگرد قانونی دارد.

مشخصات:
فرمت: 1920x1080/ Mp4
حجم: 103 مگابایت
فریم در ثانیه: 25
موزیک: دارد (طبق دمو)
تایتل: دارد (فقط ادیوس) 
کسانیکه از نرم افزارهای دیگر استفاده می کنند باید با تایتل سیستم خودشان بر روی جاهای خالی تایپ کنند ما فقط برای ادیوس در پک محصول تایتل قرار داده ایم.
توضیحات:
این فوتیج با بالاترین کیفیت ممکن طراحی شده و به شما یک تیزر آتلیه خیلی خاص ارائه می دهد.
با این فوتیج فیلمهای عروسی خاص آتلیه خودتان را استارت میزنید.

راهنمای اجرای این فوتیج :
فوتیج و تایتلهای( ادیوس ) که در پک محصول موجود است در نرم افزار خودتان ایمپورت کنید. سپس فوتیج را بر روی یکی از لایه های تایم لاین بیاورید و بعد تایتلها را مانند دمو بر روی این لایه قرار دهید. بعد بر روی هر یک از تایتلها دو بار کلیک کنید تا کوییک تایتل باز شود سپس تایتلها را به هر نام یا هر چیزی که مورد نظرتان است تغییر دهید و در صورت لزوم فونت یا رنگ آنها را هم می توانید تغییر دهید در غیر اینصورت هر چه بنویسید با رنگ و فونتی که در دمو نمایش داده شده اجرا می گردد.
چنانچه قصد داریدبا اضافه کردن عکس خروجی قشنگتری بگیرید، فراموش نکنید که عکسها باید با بکگراند تیره باشد مانند عکسهای فون مشکی آتلیه
عکسها را متناسب با زوایای کادر های طلایی انتخاب کنیدو آنها را بر لایه بالایی فوتیج در تایم لاین قرار دهید و از قسمت افکتهای نرم افزارتان فیلتر اسکرین را بر روی عکسها دراگ کنید.
با این کارها تیزر شما آماده خروجی گرفتن می شود.
خیلی فوتیج جالبی است و چیزی از پروژه آماده کم ندارد. ما اگر این تیزر را پروژه آماده میکردیم هرگز نمی توانستیم با این کیفیت بالا  آنرا به شما تقدیم کنیم.
روش آماده کردنش خیلی ساده است و شاید با زمان کمتری به نسبت پروژه، خروجی شما آماده گردد.
قابل استفاده در تمام نرم افزارهای ادیت ادیوس ، پریمیر ، افترافکت ...

تدوین میکس لوگو-تیزر-استارت

                                                                                                                               تهیه شده در پرومیکس گالری                                                                                                                                        «   موفق باشید  »
                                                                                                                       کانال تلگرام      تلگرام ادمین    کانال سروش