میکس و مونتاژ

پرومیکس گالری بهترین سایت پروژه های آماده ادیوس باغ عاشقانه اسپرت عکس

ترنزیشن | Unmask 2017

Unmask 2017

پک" ترانزیشن ویدئو آنماسک" حاوی 100ترانزیشن  ویدئوئی زیبا  فرمت: mov1920x1080سری:2017 مناسب برای کلیپ سازی   بهینه سازی شده برای ادیوس 

تعداد بازدید : 2908
قیمت : 5000 تومان

توضیحات:

برای آندسته از عزیزانی که هنوز با ویدئو ترانزیشن آشنا نشده و یا بنا به هر دلیلی در پروژه های ادیوس از ویدئو ترانزیش  استفاده نمی کنند، اطلاعاتی را جهت بروز شدن این دسته از دوستان عرض می نمایم. 

همانطور که از اسمش معلوم است، این ترانزیشن ها را مانند فیلم بر روی لایه های تایم لاین،  به طوری که منطبق و متناسب با شات های موجود در لایه های دیگر باشد، قرار می دهیم . البته این ترانزیشنها برای اجرا نیاز  به فیلترهایی نیز دارند.

مثلا اگر بر روی یک لایه که فیلم یا عکس ما آنجاست، ترانزیشن را قرار دهیم ،بسته به اینکه چه افکتی بر روی فیلم یا ترانزیشن بگذاریم نمایشی که در نهایت بدست می آید متفاوت است.

و این همان نقطه قوت این ویدئو ترانزیشن هاست . ما با استفاده از "مولتی پلای" ، "تراک مت" ، "اسکرین"  و     " ادیشن"و..... که در قسمت افکت نرم افزار " ادیوس" موجود می باشد، قادریم ترانزیشن های افکتیوی ساخته و در کلیپسازی از آنها بهره مند گردیم. کافیست کاتها را به نسبت ضرب آهنگ درست انجام داده و این ترانزیشنها را در بین لایه های کلیپ، متناسب با دیگر اجزای صدای موزیک، قرار بدهیم . و اگر از تمپلیتهای افتر افکت نیز  استفاده بکنیم، قادر می شویم تا در ادیوس به سبکی فیلم درست بکنیم که معمولا در افتر افکت با این روش کلیپ ساخته می شود. و این یک خبر خوب برای همکارانی است که به نرم افزار " افتر افکت" آشنائی ندارند. شما می توانید با این روش بازار خودتان را بهبود ببخشید و با سر عت عمل بهتری کارهایتان پیش ببرید. من شخصا با این روش طی 10  سال گذشته در آمد خوبی را کسب کرده ام . مشتری برایش مهم نیست که شما با چه نرم افزاری ادیت می کنید . چیزی که برای آنها مهمه خروجی کار است.       

 میدانم که از نظر تکنیکال عرایض بنده برای بسیاری از شما عزیزان کافی برای یادگیری نیست،  "ولی" برای فهم هر چیزی اول باید راه را بشناسیم تا قدم اول را بدرستی و در جای مناسب بگذاریم.

این یک پیشنهاد خوبه، "حتما اینگونه فایلها را دانلود کنید"

بنده برای ساخت بسیاری از کلیپهایم از این روش استفاده می کنم." دموی" کلیپهای من در" پیج " پروژه های آماده ادیوس موجوده شما میتوانید با دیدن آنها و دانلود " سینک آماده" کلیپها، براحتی همه آنچه من گفتم را بیاموزید و در کارهای زیبای خودتان به کار ببرید.

فایل اصلی این پک، بیش از 400 مگابایت حجم داردو بعضی از ترانزیشنهای این پک بین 20 الی 30 مگابایت حجم دارد و فرمت آن 4K  می باشد. در واقع این  ویدئو ترانزیشن ها  برای نرم افزار افتر افکت تعریف شده است. و به همین دلیل در  خیلی از سیستمهای ادیوس  به کندی اجرا می شود یا اصلا اجرا نمیشن.متاسفانه بهترین امکانات برای افتر افکت کار ها مهیاست و به همین دلیل خروجی کارهایشان دل نواز تر  میشود. اینجانب مدیر وبسایت" پرو میکس گالری" معتقدم که اگر این امکانات برای ادیوس کاران نیز مهیا باشد، خروجی کارشان به افترافکت کاران نزدیک می شود. من چون به هر دو سیستم  و توانمندیهای هر دو آشنایی دارم به این عقیده رسیده ام نه از روی تعصب . اعتقاد بنده به واسطه توان مندی بسیار بالای خود نرم افزار  ادیوس است و همچنین معتقدم که برای ادیت فیلم عروسی کفایت می کند که اگر مسلح به تمپلیتهای افتر افکت بشود، کیفیت / سرعت / قدرت و خروجی زیبا را یکجا به شما عرضه می کند. به همین منظور من اینجا کنار شما هستم تا این امکانات را برای شما و نرم افزار محبوبتان (( EDIUS  ))  فراهم بکنم . تمام محتوای این سایت در راستای این هدف قرار دارد. 

 چنانچه از اعضای  محترم این سایت باشید، توسط چت آنلاین هر گونه پرسشی در این مورد داشته باشید با کمال میل پاسخگو هستم. و چنانچه آنلاین نبودم، تلفنی نیز در خدمت شما دوستان عزیز خواهم بود.

تدوین میکس     Unmask 2017

                                                                                                               موفق باشید      

                                                                                                                                            امید.ع