میکس و مونتاژ

پرومیکس گالری بهترین سایت پروژه های آماده ادیوس باغ عاشقانه اسپرت عکس

پروژه های آماده ادیوس | باغ | باغ عاشقانه 17

باغ عاشقانه 17

 پروژه آماده ادیوس باغ و عاشقانه  با آهنگ زیبای " باور" از حامد همایون همراه با ساند افکت و اجرای بهترین و جدیدترین فوتیج ها و تمپلیت های سایت پرومیکس گالری

تعداد بازدید : 13736
قیمت : 16000 تومان

                                                                              لینک تخفیف 22 درصدی به مبلغ 12,480 تومان
مشخصات :
موزیک : حامد همایون  نام آلبوم: باور   همراه با ساند افکت (باد و باران)  
کاربرد :  کلیپ باغ ، کلیپ اسپرت ، کلیپ استارت و خلاصه فیلم
ورژن مورد نیاز: 6/07 به بالا (7,8,9)
فرمت : Full HD/HD/DV
حجم: 293 مگابایت
رزولوشن:1920xx1080/1440x1080 /1280/720/960x720/720x576
فوتیج: دارای انواع فوتیج های باران ، پنجره ، ابر و آسمان همراه با قلب و پارتیکل ، جوهر ، بوکه بکگراند برای اجرای فوتیج جوهر Lost Souls , Ambience Bokeh, Wormhole Space , Heart Effect, Flares ، Overlay Light , Video Stock,  Flash,  Leaks light , Cludy, Matte transitions , Slow Particle
 
پلاگین :بی نیاز از هر گونه پلاگین                     راهنما:  با توضیحات کامل و لایه راهنما در تایم لاین ادیوس

توضیحات پروژه:
1_ این پروژه دارای ویدئو استوک و فوتیجهای بسیار زیادی می باشد که حجم زیاد پروژه عرض بنده را گواهی می کند. فوتیج های بکار رفته در پروژه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند  و اجرای آنها در نرم افزار ادیوس کمتر انجام گردیده که همین موضوع از ویژگیهای برجسته این پروژه می باشد.
2_ برای این پروژه در ابتدا و انتهای کلیپ، طراحی نوشتن تکست بر روی  بخار شیشه انجام گردیده که می توانید هر متنی که می خواهید در آنجا تایپ کنید. در ضمن قابلیت تغییر رنگ و غیر فعال کردن را دارا می باشد.
3_ همراه این پروژه علاوه بر فوتیجها و تمپلیتهای بسیار جذابی که دارد، دو ساند افکت از باد و باران بمت 5 دقیقه گنجانده شده که به شما همراهان صمیمی سایت پرومیکس گالری رایگان تقدیم می گردد.
خروجی این پروژه با کیفیت Full HD بسیار دیدنی تر و شفاف تر  از دموی ارائه گردیده می باشد(به دلیل کم کردن حجم)  و باب دل مشکل پسندان است. اجرای این پروژه با ادیوس کار مشکلی بود که من با عشق و علاقه بسیار به شما تقدیم می کنم. امیدوارم که از این پروژه لذت ببرید.

4_این پروژه در چهار سکانس  میکس ، رنگ و فیلتر ، فیلم اصلی و خروجی نهایی طراحی گردیده است و با لایه های نشانه که شماره گذاری و رنگ بندی شده اند تا کار شما را برای چینش ویدئو و عکسهایتان بسیار راحت شود.

تدوین میکس باغ عاشقانه 17

                                                                                                                                   تدوینی از  امید عظیم زاده

تدوین میکس باغ عاشقانه 17