میکس و مونتاژ

پرومیکس گالری | سبک جدید کلیپ های آماده ادیوس عروسی

استارت و کلیپ عکس / Start

 این<  پروژه ادیوس  > از افتر ... تمپلیت های Brush وبوکه لایت های بسیار زیبا استفاده شده و از ورژن 6.07 الی 7.53 بخوبی اجرا میشود.

تعداد بازدید : 3299
قیمت : 8000 تومان

توجه : وقتی که پلیر در حال پخش است بر روی بخش تنظیمات پلیر بروید و بر روی گزینه عالی کلیک کنید، پس از چند لحظه لود شدن کلیپ دیگری از همین پروژه نمایش داده می شود. 

تدوین میکس Start

                                                                                کلیپ دوم امکان ساخت فیلم و عکس به صورت ترکیبی را در همین پروژه به نمایش می گذارد.

 

مشخصات پروژه:

 موزیک از: David  Archuleta                                نام موزیک:Up all nights                       ورژن:از6.07الی7.53                کاربرد: استارتر فیلم ، کلیپ عکس ، خلاصه فیلم                         فرمت: Full HD/HDV/DV                                رزولوشن:1920/1440/1280/960/720                      پلاگین: ندارد                                                   راهنما: دارد

توضیحات:  این پروژه با استفاده از الگوهای افتر افکت و ماسک های حرفه ای و همچنین با استفاده از لایت بوکه های جذاب  تبدیل به یک پروژه آماده چند منظوره که در بالا به آن اشاره گردید، شده است.   همانطور که در دمو می بینید، یک شیشه که رد رنگ سفید بر روی آن است در تصاویر وجود داره و یک تصویر در پشت و روی آن، با رنگ و سایز و حرکت متفاوت ولی هر دو به صورت فریم نمایش داده می شود. شما میتوانید هم از فریم و هم از عکس فول اسکرین در این پروژه استفاده بکنید.

در دموی دوم شما می بینید که پروژه را به شکلی طراحی کرده ام تا اگر بخواهیم از فیلم در تصاویر پشت شیشه استفاده بکنیم   نیز امکان پذیر باشد .این روش برای خلاصه فیلم یا هر ژانر دیگر (تصاویری از باغ ، رقص ، آتلیه ...) که قصد نمایش ویدئو را دارید بسیار جذاب می شود، بطوری که یک فریم از ابتدای هر شاتی که قصد نمایش آن را دارید بر روی شیشه به شکل عکس دیده می شود و ویدئوی آن در پشت شیشه با رنگ و لعابی متفاوت نمایش داده می شود. انتخاب افکت های تصاویر نیز قابل تغییر است.  اعمال سلیقه شما در این پروژه، به شما خروجی فوق العاده ای میدهد.اگر این کلیپ با کیفیت اصلی و خروجی Full HD  دیده شود، بسیار جلوه بهتری به نسبت دموی نمایش خواهد داشت. و کسی باور نمی کند که این پروژه با ادیوس درست شده باشد.

 

تدوین میکس Start تدوین میکس Start

                                                                   از  صفحه دانلود رایگان دیدن فرمائید و از محتوای رایگانی که هر روز به تعداد آن اضافه خواهد شدبهره برداری نمائید.

تدوین میکس Start

                                                                                                                                    به کانال تلگرام ما بپیوندید

تدوین میکس Start