میکس و مونتاژ

پرومیکس گالری بهترین سایت پروژه های آماده ادیوس باغ عاشقانه اسپرت عکس

پروژه های آماده ادیوس | کلیپ عکس | کلیپ عکس رویال

کلیپ عکس رویال

پروژه آماده ادیوس کلیپ عکس رویال با طراحی و ادیت خاص در 34 لایه (برای اولین بار در ایران) بدون ترانزیشن و پلاگین  و کارکرد روان و ساده با تنوع سایز عکس 

تعداد بازدید : 14237
قیمت : 14000 تومان

         ✔️✔️✔️✔️✔️ fifth update

همراه با ویدئو استوک های جذاب برای بکگراند و بهترین فوتیج های سایت پرومیکس گالری

تدوین میکس کلیپ عکس رویال

مشخصات پروژه:
موزیک: شاهکار Pink Martini   نام ترانه:Amado Mio   
فرمت:Full HD/HD/DV   
رزولوشن:1920x1080/1440x1080 /1280x720/960x720/720x576  ,
ورژن مورد نیاز:از ورژن 7 به بالا تضمین شده است ( در ورژن های پایین تر ضمانتی برای اجرا نمی دهیم) 
  حجم پروژه:185MB
 پلاگین:ندارد      ترانزیشن:ندارد      راهنمای اجرا: دارد   
تعداد عکس مورد نیاز:28عدد   شامل: (12عدد عمودی و 16عددافقی تمام صفحه)   

تدوین میکس کلیپ عکس رویال

                                                                                                                                   تدوینی از: امید عظیم زاده

توضیحاتی برای موزیک پروژه:
ترانه بسیار معروف Amado Mio   ابتدا 71سال پیش توسط دین مارتین اجرا شد و تا به امروز 9خواننده دیگر آن را با بیش از 10 اجرای متفاوت خوانده اند. که این اجرا که در این پروژه بکار رفته  بهترین اجرا لقب گرفته  است. این ترانه در طی این زمان طولانی همواره محبوب نسلهای متفاوت تا به امروز بوده و جزء سبک های  کلاسیک است.  امروزه موزیکهای بی محتوایی در غرب اجرا میشود که نه معنی قشنگی دارند و نه احساس زیبایی را بر می انگیزند که متاسفانه بعضی از جوانان ما  بدون اطلاع از محتوا و معانی آنها را می شنوند و گوششان به چیز بد شنیدن عادت کرده است. این در حالیست که در خود غرب و دنیای به ظاهر متمدن امثال این سبک موسیقی که در پروژه ارائه گشته است را بیشتر دوست دارند. چرا که در گذر زمان دمده نمی شوند و  نسلهای مختلف با آنها ارتباط خوبی برقرار می کنند. این را من نمی گویم بلکه تاریخ موسیقی ملل عرض مرا گواهی می کند، ما سعی می کنیم که در این سایت از موسیقی مجاز و خوب خواننده های وطن عزیزمان استفاده کنیم ولی اگر بخواهیم گریزی به موزیک های خارجی بزنیم سعی میکنیم از موزیک های پر محتوا و تاثیر گزار که غالبا کلاسیک ، لایت و مردمی هستند بهره ببریم.

تدوین میکس کلیپ عکس رویال

توضیحات هنری و اجرای پروژه:
این پروژه ای بسیار خلاقانه است که تا به امروز من ندیدم که با ادیوس یک پروژه بسازند که طراحی و ادیت آن در 34 لایه تایم لاین بوده باشد. تدوین این اثر به گونه ای است که بیننده" موزیک و تصاویر "را  جزء لاینفک هم می پندارد و مشاهده می کند که در این اثر  آوا و تصویر در هم آمیخته اند. این هارمونی به بیننده آرامش می دهد. برای خلق چنین کلیپهایی نیاز نیست که اثرتان را بیش از حد کامپیوتری کنید. چون افکتها و ترانزیشنها کارتان را سنگین می کند. پروژه باید حتی اگر 34 لایه تایم لاین را اشغال میکند روان و ران باشد تا با آرامش کلیپ را طراحی کنید. بعضی از تدوینگران تازه کار از من  می پرسند که اگر از ترانزیشن و افکت استفاده نکنیم که کلیپ قشنگ نمی شود . در جواب این دوستان باید عرض کنم که خیر اینطور نیست . افکت و ترانزیشن چیز بدی نیست خیلی هم خوب است ولی خیلی از تدوینگران در استفاده از ادوات دیجیتال زیاده روی می کنند و در واقع با این امکانات ضعف کاریشان را می پوشانند، نه اینکه استفاده بجا کنند. شما با دیدن این پروژه به وضوح می بینید که از کمترین افکت بهره برده ولی اگر به این اثر که همه اصول تدوین در آن رعایت شده افکتهایی بنا به سلیقه خودتان اضافه کنید ، خروجی جذاب تری نیز ممکن است بدست بیاورید.پس اول فیلم را درست ادیت کنید بعد از اتمام کار با بازبینی مجدد ببینید چه جلوه ای می شود به  کلیپ داد تا زیبا تر شود. یادمان نرود که این فیلم عروسی است نه محل تاخت و تاز ذهنی و روحی ما.کلیپ عروسی باید دارای روح و احساس برانگیز باشد، نه مثل بعضی از دوستان که برفک تلویزیون هم میزارند رو کاراشون و یا از ترانزیشن ها و افکتهایی استفاده می کنند که برای فیلم ترسناک تولید شده است.  همانگونه که کاربران عزیز این سایت می دانند ، رسالت اصلی ما آموزش است و اگر پروژه ای هم برای فروش می گذاریم برای تامین هزینه های این سایت است . به همین دلیل است که قیمتهای بسیار نازلی روی پروژه های خود می گذاریم تا تدوین  گران عزیز به راحتی خرید کنند و به جنبه آموزشی پروژه ها نیز توجه کنند. برای آندسته از دوستانی که هنوز نمی دانند، عرض می کنم که در این سایت امکان چت آنلاین« تلگرام ادمین »  فراهم است و من هنگامیکه آنلاین هستم با عشق و لذت بسیار پاسخگوی سوالات فنی شما خواهم بود. 

تدوین میکس کلیپ عکس رویال

                                                                                                                   از پیج  دانلود رایگان انواع فوتیج دیدن فرمائید

تدوین میکس کلیپ عکس رویال

                                                                                                                                   به  کانال تلگرام  ما بپیوندید
                                                                                                                                          « تلگرام ادمین »