میکس و مونتاژ

پرومیکس گالری | پروژه های آماده ادیوس عروسی

درباره پرومیکس گالری

درباره پرومیکس گالری

پرو میکس گالری با پشتوانه ی بیش از بیست سال تجربه ی کاری در تدوین موزیک ویدئو و ساخت پروژه های آماده عروسی با نرم افزارهای
متفاوت، وبسایتی را برای ارائه محصولات مرتبط با مونتاژ  کلیپ های آماده فراهم کرده است.

همچنین هموطنان عزیزی که بنا به اعتقادات شخصی مایل نیستند فیلم مراسم خصوصی خود را برای ادیت به غیر بسپارند، می توانند با آموزش ما تدوینگر فیلم خود باشند و مطابق دموی پروژه ها فیلم مراسم و جشنهای خود را ادیت کنند.  

در این سایت افکت ها و فوتیج هایی به رایگان در اختیارتان قرار می گیرد تا با بهره گرفتن از آنها کلیپ های زیبایی برای پروژه های سینمایی ، مستند و عروسی، بسازید. از دیگر محتویات این سایت کلیپ های آماده ادیوس است که می توانید با پرداخت اندک از آنها بهره مند گردید.

جهت راهنمایی آن دسته از  افرادیکه در روش اجرای محتویات سایت در نرم افزار ادیوس به سؤالی برخورد می کنند، امکان چت آنلاین گذاشته شده است. از ساعت  9 تا 15  - یا هر زمان که آنلاین باشیم-پاسخگوی هرگونه سؤال در این مورد هستیم.  

در این سایت امکانی را فراهم آورده ایم تا کسانی که توانایی ساخت(( پروژه  آماده ))را دارند، بتواننددر این مکان با هماهنگی و ارزشیابی مدیریت سایت، آنها را به فروش برسانند و بدون صرف هیچ هزینه ای از هاستینگ سایت بهره ببرند.

برای استفاده از محتوای این سایت اعم از رایگان و غیر رایگان در سایت ثبت نام نمائید و صاحب صفحه ی شخصی گردید. چنانچه مایل هستید جهت همکاری به آتلیه داران معرفی گردید، در قسمت توضیحات پروفایل شخصی و رزومه کاری خود را وارد نمائید و در همان صفحه نیز نمونه کار خود را آپلود نمائید.

ما همواره با نیت کارآفرینی و کسب درآمد بیشتر برای اهالی هنر تلاش کرده ایم و برای جلب رضایت شما با ارائه خدمات ( آموزش ، افکتهای کاربردی ، پروژه های آماده ادیوس) آماده خدمتگذاری بوده و هستیم.  همچنین جهت  آرامش شما سایتی با طراحی حرفه ای برای جامعه هنری ( تدوینگران ، آتلیه داران ، سینما گران ) مهیا کرده ایم. با ما همراه باشید و از ما حمایت کنید. این سایت متعلق به خود شماست.


                                                                                  این سایت تمام فعالیتهای خود را ملزم به رعایت  ((قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران )) می داند.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

09129345844  /Tel: 0902 222 1655 
                   تلگرام ادمین   

 آدرس: تهران، کوی نصر، خیابان هفتم، پلاک92
با مدیریت:  عظیم زاده

تعداد بازدید : 3036